Menu

Nasz zespół tworzą sami wyspecjalizowani profesjonaliści, dlatego też przygotowanie kart jest zadaniem indywidualnym dla Szefa Baru, Szefa Restauracji i Szefa Kuchni. W ten sposób mamy pewność, że nasza oferta zaskoczy i zasmakuje nawet najwybredniejszym Gościom. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami menu.

Menu

Karta dań

Doskonale wyselekcjonowane produkty, staranność i smak – to nasze hasła. Nasza karta dań to przede wszystkim szeroka oferta najlepszych dań kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej.

Dbamy jednak o wielbicieli klasyki i tradycji – stąd polskie dania w naszej karcie. Każde z dań przygotowujemy z dbałością o najmniejszy szczegół, by zadowolić każde, nawet najwybredniejsze podniebienie.

Zobacz kartę dań
Karta win

Żadną tajemnicą jest fakt, że smak odpowiednio dobranego trunku potrafi idealnie podkreślić smak oraz fantazyjność dania. Nasi kelnerzy to doświadczeni sommelierzy, którzy z przyjemnością pomogą Państwu wybrać odpowiednie wino do zamawianego dania.

Nasza Winoteka prezentuje szeroki wachlarz najlepszych win z całego świata. Wina te to również doskonały pomysł na prezent. Specjalne wybrane i zapakowane na pewno zrobią wrażenie na obdarowywanej osobie.

Zobacz kartę win
Karta alkoholi

W naszej restauracji znajdują się dwa bary, w części kawiarnianej i w części restauracyjnej. W każdej z tej części zamówić można drinka, spersonalizowanego według swoich ulubionych smaków.

Nasza karta alkoholi to specjalnie wyselekcjonowane trunki, tylko te z najwyższej półki.

Zobacz kartę alkoholi
Menu sezonowe

Każdy miesiąc to nowe inspirację, dlatego regularnie zmieniamy naszą ofertę sezonową dopasowując ją do pory roku czy sezonu na określony towar. Nasze menu sezonowe jest świadectwem naszych kulinarnych poszukiwań oraz inspiracji.

Naszą propozycję polecamy szczególnie wielbicielom kuchni ceniącym nowe smaki i zaskakujące połączenia.

Zobacz menu

Lokalizacja

Piano Bar Restaurant & Café ul. Półwiejska 42, 61 – 888 Poznań
Budynek Słodowni w Starym Browarze Wejścia z Dziedzińca Sztuki lub od ul. Kościuszki

Rezerwacja

Pon.-Sob. 12:00 do 24:00
Niedziela 12:00 do 21:00
certificate
@pianobarpoznan
Wykonanie Predictes. Powered by Kentico CMS.
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności.