O nas

Piano Bar to wyjątkowe i jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Starym Browarze. Oryginalne wnętrza, w których stawiamy na klasykę i wygodę przyciągają wielu Gości i sprawiają, że wraca się do nas z prawdziwą przyjemnością.

O Restauracji

Piano Bar

Sala restauracyjna charakteryzuje się stonowanym wystrojem zapewnionym przez eleganckie, kremowe kanapy oraz klasycznie nakryte okrągłe stoły.

Nieco nowoczesności dodaje duży, kompleksowo wyposażony bar. Ściany z surowej cegły i niczym nie zakłócana przestrzeń nadają jej klasycznego, ciepłego charakteru i zamieniają się w subtelną, kameralną galerię sztuki poprzez umieszczone na nich obrazy współcześnie tworzących artystów, których wspieramy. 

Wydarzenia i Eventy

Nasza restauracja to nie tylko wyśmienita kuchnia, to przede wszystkim miejsce pełne kreatywnych osób, które lubią działać.

Na przestrzeni naszej restauracji organizujemy specjalne eventy, a nasi kelnerzy, barmani i kucharze z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą – stąd pomysł na blog. Zapraszamy do lektury.

Przejdź na wydarzenia
Poznaj nas od kuchni
„Kuchnia włoska, z pozoru jest nieskomplikowana, jednak zrobienie doskonałej potrawy wymaga kunsztu. Tworzę kompozycje smaków i aromatów tradycyjnej włoskiej kuchni, które zmieniam w zależności od sezonu. Regionalne składniki z polskich pól i lasów to dla mnie podstawa: warzywa, świeże zioła, grzyby, owoce – wszystko to uwzględniam w stałym menu. Przykładam dużą wagę do naturalnych potraw, do najwyższej jakości składników, sprawdzonych dostawców świeżych ryb, owoców morza i mięs."

Poznaj nas

Małgorzata Hampel – Rybicka
Prezes i właściciel

Prezes i właściciel Piano Bar Restaurant & Cafe. Małgorzata to osoba, którą zapamiętasz na zawsze już po pierwszym spotkaniu. Zarażająca śmiechem, z głową wiecznie pełną nieszablonowych pomysłów. Prawdziwa artystka, prywatnie próbująca swoich sił, jako projektantka / krawcowa. Zakochana w malarstwie Klimta i przepięknym Rzymie. Prawdziwe serce naszej Restauracji.

Krystian Szopka
Szef kuchni
Kuchnia i gotowanie to moja pasja i spełnienie dziecięcych marzeń. Będę trochę banalny mówiąc, że moim ulubionym kierunkiem kulinarnym jest kuchnia śródziemnomorska i polska. Wiele smaków kuchni polskiej pamiętam z dzieciństwa i to na tym budowałem swoją kulinarną podstawę. Zawsze analizuję każdy  produkt wyciągając smakowo to, co najcenniejsze. Mam kilka własnych zasad w gotowaniu, którymi dzielę się na licznych warsztatach kulinarnych, co sprawia mi ogromną satysfakcję. Po latach zbieranych doświadczeń nadal nie określam swojej specjalizacji - jeszcze nie czas, ale pojawiają się nowe elementy smakowe, gdzie inspiracja jest czerpana z kuchni meksykańskiej, regionalnej, włoskiej i staropolskiej. Piano Bar Restaurant & Cafe, to nowy projekt, który wyzwala we mnie energię do odkrywania siebie na nowo. Kieruję się pasją i doświadczeniem, którymi chcę się dzielić razem z Państwem.

Kulinarnie zapraszam – Krystian Szopka

 
Przemysław Bortnowski
Szef restauracji

Szef Restauracji. Przemek jest prawdziwym rock’n’rollowcem: uwielbia Harleye oraz dobre, gitarowe brzmienie. Swoją duszę zaprzedał jednak najlepszym winom. Trzeba przyznać, że żaden alkohol nie ma przed nim tajemnic. Przemek podczas eventów i codziennych dni pilnuje by wszystko zapięte było na „ostatni guzik”.

Przemyslaw.bortnowski@pianobar.poznan.pl

Lokalizacja

Piano Bar Restaurant & Café ul. Półwiejska 42, 61 – 888 Poznań
Budynek Słodowni w Starym Browarze Wejścia z Dziedzińca Sztuki lub od ul. Kościuszki

Rezerwacja

Pon.-Sob. 12:00 do 24:00
Niedziela 12:00 do 21:00
certificate
@pianobarpoznan
Wykonanie Predictes. Powered by Kentico CMS.
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności.