Oferta biznesowa

Restauracja Piano Bar Restaurant & Cafe to niezwykłe miejsce, w którym tradycja spotyka się z jedenastoletnim już doświadczeniem. Dzięki temu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu organizacje wszelkiego rodzaju imprez biznesowych.


Pobierz prezentację

Bankiety

Bankiety

Piano Bar to eleganckie miejsce, którego jedenastoletnia tradycja jest najlepszym certyfikatem profesjonalizmu. Lata te pozwoliły nam doskonale przygotować się do organizacji imprez wszelkiego typu, w tym bankietów.

Nasza restauracja składa się z trzecią częścią, w wypadku większych uroczystości mamy do dyspozycji Klub Browar Pub Słodownia. Cały kompleks zajmuje 1800 m2, co pozwala nam przygotowanie bankietu nawet do 700 osób.

Imprezy integracyjne

Szkoła gotowania

Zarażamy pasją do gotowania! Szkoły Gotowania w Piano Bar organizujemy dla smakoszy naszej kuchni, firm oraz zorganizowanych grup.

Nasza główną ideą jest propagowanie doskonałej kuchni. Każdy uczestnik pod okiem Krystiana Szopki bierze aktywny udział zdobywając szeroką wiedzę z zakresu metod gotowania.

Szkoła wina

Stworzenie harmonijnej kompozycji wina i potrawy jest sztuką. Spotkania, które organizujemy w znacznym stopniu mają wymiar praktyczny.

Zdobyta wiedza i umiejętności sprawiają, że osoby, które ukończyły nasz kurs są w stanie oceniać i opisywać wina, a także dopasowywać je do dań. Nasi doskonale wyszkoleni sommelierzy służą swoja wiedzą i doświadczeniem.

Warsztaty barmańskie

Warsztaty barmańskie to propozycja dla osób, które w prosty, ale efektowny sposób chcą zaskoczyć swoich przyjaciół znakomitymi drinkami na domowym przyjęciu oraz poszerzyć wiedzę na temat alkoholi oraz odpowiedniej miksologii.

Nasi barmani dzielą się swoją wiedzą oraz sprawdzonymi recepturami na najlepsze koktajle, a degustacja ich sprzyja dobremu nastrojowi.

Imprezy tematyczne

Jednym z modniejszych trendów ostatnich lat jest organizacja eventów tematycznych. Jeśli chcesz zaskoczyć i zrobić wrażenie na swoich Gościach lub współpracowników odezwij się do nas!

Mamy doświadczenie w organizacji wieczorów tematycznych. Zamiana Sali restauracyjnej w kasyno, czy sceneria rodem z lat 20 to dla nas żaden problem! Nasza wyobraźnia to jedyne, co nas ogranicza.

Konferencje

Konferencje

Jesteśmy profesjonalistami, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem w organizacji konferencji. Spokój naszych Klientów jest dla nas najważniejszy, dlatego działamy kompleksowo i komfortowo.

Jesteśmy w stanie zorganizować konferencję do 150 osób, zapewniając obsługę techniczną, potrzebny sprzęt oraz bufet, w trakcie sympozjum.

Spotkania biznesowe

Lunch

Znajdujemy się w centrum Poznania, co sprzyja spotkaniom w ciągu dnia. Zapewniamy profesjonalną i dyskretną obsługę oraz doskonały smak potraw w kameralnych wnętrzach.

Codziennie przygotowujemy inną propozycję lunchową, której skosztować można od 12:00 – 16:00, ponadto nasza stała karta menu zadowoli nawet najwybredniejszą osobę.

Kolacja

Często najistotniejsze decyzje zapadają nie w gabinetach i biurach, lecz w zaciszu restauracji podczas biznesowych spotkań. Pełen sukces spotkania biznesowego w Piano Bar to suma profesjonalizmu, dyskretnej obsługi oraz doskonałego smaku naszych potraw.

Wieczorami zapewniamy Państwu subtelną oprawę muzyczną, często w postaci pianisty – pana Sławomira Sikory.

Karta VIP

Karta VIP

Nasi Goście są dla nas ważni, dlatego chcemy traktować ich wyjątkowo. Kartę VIP otrzymują nasi sympatycy, byśmy mogli zasypywać ich prezentami i nagradzać za lojalność. Wasze dobro jest dla nas ważne, dlatego wysyłamy Wam zaproszenia do kin, oferujemy atrakcyjne ceny oraz pamiętamy o Waszych urodzinach.

Dołącz do elitarnego grona – wyślij nam zapytanie na temat karty VIP, skontaktuje się z Tobą nasza Dyrektor Marketingu i przywita w tym wyjątkowym gronie

Lokalizacja

Piano Bar Restaurant & Café ul. Półwiejska 42, 61 – 888 Poznań
Budynek Słodowni w Starym Browarze Wejścia z Dziedzińca Sztuki lub od ul. Kościuszki

Rezerwacja

Pon.-Sob. 12:00 do 24:00
Niedziela 12:00 do 21:00
certificate
@pianobarpoznan
Wykonanie Predictes. Powered by Kentico CMS.
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z Polityką prywatności.